Chcesz zwiększyć swoje szanse na sukces podczas zasiadki? Spróbuj zwabić ryby na łowisko ich ulubionymi przysmakami! Gotowe ziarna wędkarskie, dostępne w ofercie naszego internetowego sklepu karpiowego, doskonale sprawdzą się zarówno jako przynęta, jak i zanęta. Wyselekcjonowane, gotowe ziarna na ryby przygotowywane są z najwyższej jakości składników naturalnych, pozyskiwanych wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Dzięki odpowiednio zróżnicowanej frakcji produktów i świetnie dobranym kompozycjom aromatycznym zyskasz pewność, że wybrane przez Ciebie miejsce będzie zanęcone przez długi czas i zwiększy Twoje szanse na skuteczne połowy.

Jakie ziarna na ryby wybrać? Rodzaje i mixy ziaren na karpia

W ofercie Carp Target znajdują się wysokiej jakości zanęty na wszystkie ryby karpiowate. Dzięki starannie skomponowanym mieszankom ziaren o doskonałych walorach aromatycznych i smakowych, nasze ziarna wędkarskie skutecznie przyciągają na łowisko sporych rozmiarów okazy oraz powodują, że ryby zostają na nim przez długi czas. W ofercie polecamy między innymi:

  • gotowane ziarna kukurydzy,
  • ziarna konopii dla ryb,
  • ziarna orzecha tygrysiego,
  • różnorodne mixy ziaren na karpia.

Oferowana przez nas kukurydza jako przynęta na ryby, a także inne mieszanki ziaren, to specjalne, wysokiej jakości odmiany, ugotowane i zapakowane próżniowo - pozwala to na zachowanie świeżości i użycie ziaren zaraz po otwarciu opakowania. Mixy ziaren na karpia doskonale wabią i utrzymują ryby w łowisku. Nasze gotowe ziarna wędkarskie są bardzo skuteczne szczególnie w okresach, kiedy ryba intensywnie żeruje i szuka dużej ilości pożywienia.

Wśród dostępnych w sprzedaży wariantów znajdziesz nie tylko same konopie i ziarna dla karpia wzbogacone o wyraziste, świetnie wyczuwalne w wodzie substancje aromatyczne, lecz również różnego rodzaju mixy, składające się między innymi z konopii, rzepiku i kukurydzy bądź 25% orzechów tygrysich w połączeniu z innymi składnikami. Możesz zatem mieszać ze sobą różne produkty i w ten sposób uzyskiwać jeszcze lepsze efekty.

Jak przygotować kukurydzę na ryby?

Zastanawiasz się, jaka kukurydza na ryby będzie najbardziej odpowiednia? Gotowane ziarna kukurydzy Carp Target to doskonała zanęta i przynęta na karpie, amury i inne ryby karpiowate. Oferujemy gotowaną kukurydzę wędkarską naturalną lub z dodatkiem różnych aromatów: truskawki, kukurydzy, konopi, ananasa czy róży.

Zastanawiasz się, czy samodzielnie przygotować kukurydzę na ryby? Możesz wykorzystać ją jako zanętę na karpia. Jak przygotować kukurydzę na ryby? Należy najpierw ją namoczyć (od 12 do 24 godzin), a gdy ziarna spęcznieją - ugotować. Ile należy gotować kukurydzę na ryby? Zazwyczaj potrzeba na to nawet do kilku godzin; po tym czasie należy zdjąć garnek z ognia i zostawić ziarna, po czym odsączyć resztki wody z garnka.

Jeśli jednak chcesz oszczędzić swój czas, a także mieć pewność, że używasz zanęty i przynęty doskonałej jakości, skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że wybierzesz dobrze - sami testujemy produkty Carp Target na naszym łowisku karpiowym!

Gotowe ziarna wędkarskie są uwielbiane przez wszystkie ryby karpiowate, a w szczególności karpie, amury, duże leszcze, liny, karasie i płocie. Polecamy również pellet wędkarski - najczęściej stosowaną zanętę i przynętę na duże karpie i amury oraz kulki proteinowe, idealne do przygotowania łowiska pod zasiadkę. Wszystkie nasze produkty są w 100 % naturalne, bez użycia konserwantów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl