Kulki haczykowe są jedną z najpopularniejszych przynęt używanych do łowienia ryb, zwłaszcza karpia. W naszej ofercie znajdziesz skuteczne kulki haczykowe, które zawierają wyłącznie naturalne aromaty i barwniki. Dzięki bogactwu protein i wartościowych mączek szybko przyciągną ryby do siebie.

Na czym polega łowienie karpia na kulki haczykowe? 

Łowienie karpia na kulki haczykowe jest jednym z najpopularniejszych sposobów na połów tej ryby. Kulki haczykowe na karpia można umieścić na hair rigu (włosie), który umożliwia rybom swobodne pobieranie przynęty. W ten sposób karp pobiera kulkę, a następnie zostaje zacięty na haczyk, który ryba zasysa razem z kulką. Można tutaj stosować kulki tonące, które opadają wraz z haczykiem na dno, lub pływające typu pop-up, które unoszą się lekko nad dnem razem z haczykiem. Niektórzy stosują również metodę na tzw. bałwanka, czyli zakładają jedną kulkę tonącą i drugą pływająca, aby zbalansować przynętę i ją bardziej uatrakcyjnić.

Niezależnie od tego, którą metodą wybierzesz, pamiętaj o właściwym doborze rozmiaru kulki do wielkości haczyka, pory roku, czy miejsca, aby zapewnić skuteczność połowu. U nas kupisz kulki haczykowe online w 3 rozmiarach: 16 mm, 20 mm i 24 mm

Skuteczne kulki haczykowe wędkarskie w wielu smakach

Przygotowaliśmy szeroki wybór smaków z różnymi, topowymi składnikami i aromatami m.in. mączek Haith’s. Dzięki temu każdy wędkarz może wybrać dobre kulki haczykowe, odpowiadające jego celom i okresowi połowów. Polecamy m.in.:

  • kulki haczykowe Ananas i Truskawka o owocowym zapachu,
  • kulki haczykowe Ryba z mączką rybną, 
  • kulki haczykowe Rak z mączką rakową, 
  • kulki haczykowe Squid z mączką z kałamarnicy, 
  • kulki haczykowe Wanilia z dużą zawartością protein mlecznych.

Wybierz najlepszej jakości kulki haczykowe – przynęta w takiej postaci jest wyjątkowa skuteczna w połowie

Jako oferujący kulki haczykowe sklep wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego oprócz małych opakowań wprowadziliśmy również kilogramowe paczki naszych kulek. Sprawdź, co jeszcze ma w ofercie nasz sklep karpiowy. Oferujemy m.in. pellet, kulki proteinowe gotowe ziarna wędkarskie

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl