Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na sukces podczas zasiadki, użyj do zwabienia ryb na łowisko ich ulubionych przysmaków. Kulki proteinowe 5 kg, dostępne w ofercie naszego internetowego sklepu karpiowego, doskonale sprawdzą się zarówno jako przynęta, jak i zanęta. Wyselekcjonowane, gotowe kulki proteinowe na karpie przygotowywane są z najwyższej jakości składników naturalnych, pozyskiwanych wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Dzięki odpowiednio zróżnicowanej frakcji produktów i świetnie dobranym kompozycjom aromatycznym zyskasz pewność, że wybrane przez Ciebie miejsce będzie zanęcone przez długi czas i zwiększy Twoje szanse na skuteczne połowy.

Kulki zanętowe na karpia 5 kg - skuteczne i udane połowy

W ofercie Carp Target znajdują się wysokiej jakości zanęty na wszystkie ryby karpiowate. Dzięki starannie skomponowanym mieszankom o doskonałych walorach aromatycznych i smakowych, nasze kulki proteinowe skutecznie przyciągają na łowisko sporych rozmiarów okazy oraz powodują, że ryby zostają na nim przez długi czas.

Oferowane przez nas kulki proteinowe zanętowe 5 kg to specjalne, wysokiej jakości odmiany, przygotowane bezpośrednio do użycia i zapakowane próżniowo. Dzięki temu kulki zanętowe na karpia długo zachowują świeżość i możesz je użyć zaraz po otwarciu opakowania. Kulki proteinowe na karpia doskonale wabią i utrzymują ryby w łowisku i są bardzo skuteczne szczególnie w okresach, kiedy ryba intensywnie żeruje i szuka dużej ilości pożywienia.

Kulki proteinowe na karpia 5 kg - zamów sprawdzoną jakość

Wśród dostępnych w naszym internetowym sklepie w sprzedaży wariantów znajdziesz nie tylko kulki proteinowe na karpia wzbogacone o wyraziste, świetnie wyczuwalne w wodzie substancje aromatyczne, lecz również różnego rodzaju mixy ziaren wędkarskich składające się między innymi z konopii, rzepiku i kukurydzy bądź 25% orzechów tygrysich w połączeniu z innymi składnikami. Dzięki możliwości mieszania ze sobą różnych produktów możesz uzyskiwać jeszcze lepsze efekty. Kulki proteinowe na karpia są uwielbiane przez wszystkie ryby karpiowate - również amury, duże leszcze, liny, karasie i płocie. Polecamy także pellet wędkarski - najczęściej stosowaną zanętę i przynętę na duże karpie i amury. Wszystkie nasze produkty są w 100 % naturalne, bez użycia sztucznych konserwantów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że wybierzesz dobrze - sami testujemy produkty Carp Target na naszym łowisku karpiowym!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl