Szukasz skutecznej zanęty, która przyciągnie na łowisko naprawdę duże okazy? Kulki proteinowe 1 kg świetnie nadają się do wabienia karpia i amura. Kulki zanętowe na karpia dostępne są w internetowym sklepie karpiowym w atrakcyjnej cenie i są gotowe do użycia bezpośrednio po otwarciu opakowania. Aby kulki proteinowe były skuteczne, muszą być odpowiednio przygotowane. Jest to czynność dość czasochłonna, dlatego polecamy gotowe kulki na karpia w wygodnym opakowaniu 1 kg.

Kulki proteinowe na karpia - wysoka skuteczność połowów

Jeśli chcesz znaleźć najskuteczniejszy rodzaj kulek proteinowych na karpia, najlepszym sposobem będzie uważna obserwacja łowiska i próbowanie różnego rodzaju kulek. Kulki karpiowe 1 kg to dobra opcja, jeśli chcesz wypróbować różne smaki i zobaczyć, który najlepiej sprawdzi się na łowisku. Zawsze warto wcześniej zanęcić łowisko kulkami proteinowymi. W Carp Target oferujemy profesjonalnie przygotowane kulki proteinowe na karpia, gotowe do użytku bezpośrednio z opakowania. Są one świetnym rozwiązaniem szczególnie w momencie, kiedy nie masz czasu na samodzielne przygotowanie zanęty lub chcesz mieć pewność, że będzie ona odpowiednio przygotowana. Czym charakteryzują się nasze kulki zanętowe na karpia?

  • Kulki proteinowe 1 kg to odpowiednia mieszanka różnych składników posiadająca smaczny i strawny pokarm dla karpi;

  • podobnie jak ziarna wędkarskie czy pellet wędkarski, gotowe kulki proteinowe przygotowywane są z najwyższej jakości składników, pozyskiwanych wyłącznie od sprawdzonych dostawców;

  • karpiowe kulki proteinowe zanętowe są w 100% naturalne, przygotowane bez dodatku sztucznych konserwantów.

Proteinowe kulki zanętowe - wysoka jakość

Wybór kulek proteinowych jest bardzo duży, dlatego warto wybierać takie, które będą odpowiednie do pory roku i rodzaju łowiska. Podstawowym składnikiem, mającym wpływ na objętość kulki, są mąki i mączki pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego, a także mąka kukurydziana, sojowa, ryżowa, grochowa oraz mączka rybna czy mączka z kałamarnicy Kulki proteinowe wzbogacone są również w aminokwasy, witaminy i minerały. Poszczególne rodzaje kulek różnią się między sobą rozmiarem, kolorem i aromatem, które są dedykowane do odpowiedniej pory roku i łowiska. Przynęta ta jest skuteczna bez względu na to, czy używa się jej w wodzie o niskiej temperaturze, czy o wysokiej, sprawdzi się też o każdej porze roku.

W Carp Target sami testujemy nasze zanęty na własnym łowisku karpiowym, dlatego dajemy Ci gwarancję ich skuteczności i najwyższej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl