Ziarna na ryby o aromacie kukurydzy

Zanęta z kukurydzy jest najprostszym, a jednocześnie skutecznym sposobem nęcenia i połowu ryb karpiowatych. Kukurydza Carp Target to doskonała zanęta i przynęta na karpie, amury, leszcze, liny czy płocie. Kukurydza naturalna dostępna w naszym internetowym sklepie karpiowym to specjalna, duża odmiana ziaren kukurydzy idealnie ugotowana i zapakowana próżniowo.. Zanęta z kukurydzy ma wyjątkowe walory smakowe i kaloryczne, dzięki czemu jest chętnie pobierana oraz łatwo przyswajalna przez ryby. Idealnie nadaje się do szybkiego i wstępnego nęcenia ale także na dłuższe pobyty nad wodą Kukurydza jako zanęta doskonale wabi ryby aromatem powodując, że długo pozostają w nęconym obszarze i chętnie do niego wracają.

Kukurydza jako zanęta - zalety

Aromat i smak kukurydzy wabi praktycznie wszystkie ryby karpiowate, także te najbardziej ostrożne, ale nauczone smaku kukurydzy w łowisku. Ziarna słodkiej kukurydzy mogą być z powodzeniem używane do obfitego nęcenia, ale także jako pojedyncza przynęta haczykowa. Zanęta z kukurydzy Carp Target to specjalna, duża odmiana ziaren, ugotowana w punkt i zapakowana próżniowo dla zachowania świeżości. Doskonale wabi i utrzymuje ryby w łowisku. Zarówno kukurydza, jak i wszystkie ziarna wędkarskie z naszej oferty są gotowe do użycia od razu po otwarciu, nie musisz zatem poświęcać czasu na przygotowywanie zanęty. Masz także gwarancję sprawdzonego produktu najwyższej jakości. Kukurydzę można stosować zarówno jako zanętę, jak i przynętę na włos lub hak.

Zanęta z kukurydzy - gwarancja udanych połowów

Gotowa zanęta z kukurydzy przygotowywana jest ze starannie wyselekcjonowanych ziaren, pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców. Ziarna kukurydzy to odpowiedniej jakości składniki, z wysoką zawartością skrobi, zawierające w sobie wszystko to, co ryby lubią najbardziej. Kukurydza dodawana do zanęty na długo przyciągnie karpie na łowisko, a dodatkowo odpowiedni aromat szybko i skutecznie je zwabi w miejscówkę.

Zamawiając zanętę z kukurydzy masz pewność, że oferowane przez nas ziarna to właściwa odmiana, odpowiednio ugotowana i pakowana próżniowo. W Carp Target dbamy o to, by ziarna kukurydzy podczas obróbki termicznej zachowały swoje właściwości, odpowiednią twardość i nie rozpadały się w czasie mieszania z innymi zanętami. Odpowiednio przygotowana zanęta z kukurydzy jest też omijana przez drobnicę - daje Ci to większe szanse na złowienie naprawdę dużego okazu.

Możesz z powodzeniem zastosować również wyprodukowane przez nas kulki proteinowe lub pellet wędkarski. W połączeniu z zanętą kukurydzą świetnie sprawdzą się właściwie na każdym łowisku. Nasze produkty są w 100% naturalne bez zastosowania sztucznych konserwantów, a testujemy je sami na naszym łowisku karpiowym, dlatego dajemy Ci gwarancję ich skuteczności i najwyższej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl