Zanęty i przynęty o armacie truskawki to mocno aromatyczna seria zanęt i przynęt do stosowania przez cały rok. Aromat truskawki jest intensywny i skutecznie zwabia ryby w łowisko. Szczególnie atrakcyjny, owocowy zapach truskawki jest skuteczny wiosną i latem, gdzie ryby intensywnie żerują i poszukują słodkich owocowych aromatów i dużych ilości węglowodanów.. Przyciąga na łowisko wszystkie ryby karpiowate, w tym duże karpie i amury. Internetowy sklep karpiowy poleca kulki proteinowe, pellet wędkarski i kukurydzę o aromacie truskawki, ze starannie wyselekcjonowanych ziaren, pakowane próżniowo i gotowe do użycia bezpośrednio po otwarciu opakowania.

Zanęta truskawka - zalety stosowania

W skład zanęty o aromacie truskawki wchodzi duża ilość węglowodanów i słodkich aromatów. Karpie poszukują tych smaków szczególnie podczas ciepłych pór roku, dlatego zanęta truskawka może okazać się skuteczna w szczególności wiosną i latem. Bogaty skład ziaren wędkarskich o aromacie truskawki sprawia, że ryby chętnie pobierają pokarm i często wracają w łowisko.

Zamawiając zanętę o aromacie truskawki masz pewność, że oferowane przez nas ziarna wędkarskie to zawsze odpowiednia, wyselekcjonowana odmiana wybrana pod kątem organizmu ryb. W Carp Target dbamy o to, by kukurydza o aromacie truskawki podczas obróbki termicznej zachowała swoje właściwości, odpowiednią twardość i nie rozpadała się w czasie mieszania z innymi zanętami. Kukurydza karpiowa truskawka jest bezpieczna dla ryb,które łatwiej ją trawią i chętniej po nią wracają. Odpowiednio przygotowane, gotowane ziarna o aromacie truskawki są też omijane przez drobnicę - daje Ci to większe szanse na złowienie naprawdę dużego okazu.

Dobrej jakości zanęta truskawka stanowi najlepszy składnik wspomagający skuteczne nęcenie karpi. Możesz z powodzeniem zastosować zarówno ziarna kukurydzy, jak i kulki proteinowe lub pellet wędkarski o tym słodkim aromacie. Połączenie różnych rodzajów zanęt i przynęt świetnie sprawdzi się właściwie na każdym łowisku. Nasze produkty są w 100% naturalne bez zastosowania sztucznych konserwantów. Testujemy je sami na naszym łowisku karpiowym, dlatego dajemy Ci gwarancję ich skuteczności i najwyższej jakości. Jeżeli zależy Ci na tym, by Twoje wędkarskie wyprawy zawsze kończyły się sukcesem, koniecznie skorzystaj z naszych propozycji. Warto przy okazji podkreślić, że dostępne w naszym sklepie internetowym produkty zakupić można w naprawdę przystępnych cenach. Zapraszamy do składania zamówień - nasze zanęty to gwarancja udanych połowów dla każdego wędkarza!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl