Lubisz dodawać rzepik do zanęty? Teraz możesz skorzystać z kilku miksów ziaren gotowych do użycia i innych produktów z rzepikiem. Tego nie może zabraknąć w arsenale żadnego wędkarza.

Zanęta rzepik na karpia

Rzepik jako zanęta to sekret wielu doświadczonych wędkarzy. To specjalnie przygotowane ziarna rzepiku, które są gotowane i przygotowywane do użycia jako zanęta. Rzepik jest szczególnie atrakcyjny dla karpi i ryb karpiowatych z powodu intensywnego zapachu, wysokiej zawartości tłuszczu i białka, a także ich charakterystycznego, czerwono-czarnego koloru, który przyciąga uwagę ryb. Zanęta z rzepikiem sprawdza się zwłaszcza gdy mamy do czynienia z rybami, które są bardzo wybredne, jeśli chodzi o pokarm.

Rzepik do zanęty w Carp Target

Nasz sklep oferuje szeroki wybór zanęt z rzepikiem w atrakcyjnej cenie. Znajdziesz tu różnorodne produkty, które łatwo dopasujesz do swoich potrzeb: mix ziaren konopia rzepik, mix ziaren orzech tygrysi, konopia, rzepik, czy mix z trzech składników: konopia, kukurydza i rzepik – to tylko niektóre z propozycji dostępnych w naszym sklepie. Ziarna zanętowe rzepik dostępne są w różnych pojemnościach: od torby 1 kg, przez dużą torbę 5 kg, po zestaw 12 kg (4 × 3 kg) i wygodne wiadro o pojemności 17 l. Jesteśmy pewni, że zanęta rzepik, dostępna w naszym sklepie, sprawdzi się w różnych sytuacjach, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym wędkarzem, czy doświadczonym ekspertem.

Na ryby – tylko z Carp Target!

Oprócz ziaren zanętowych znajdziesz u nas też inne produkty z rzepikiem, takie jak pellet wędkarski, kulki proteinowe czy ziarna wędkarskie. Chcemy, by nasz sklep karpiowy był miejscem, gdzie każdy wędkarz będzie mógł skompletować swój idealny zestaw zanęt i przynęt. Sprawdź naszą pełną ofertę produktów na karpia w konkurencyjnej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl