Zanęta na ryby o aromacie orzech tygrysi

Dla wielu wędkarzy zanęta orzech tygrysi jest niezastąpiona podczas łowienia karpi. Wybierając ten rodzaj zanęty, można liczyć na znakomite wyniki. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów z orzechem tygrysim do zanęty dla karpi, amurów, linów i leszczy.

Orzech tygrysi – zanęta

Orzech tygrysi jako zanęta to sprawdzony sposób na przyciągnięcie karpi i amurów do nęconego stanowiska. Te niepozorne, gotowane orzeszki są w stanie przyciągnąć nawet największe okazy. Orzech tygrysi, zwany również „tiger nut” lub chufa, nie jest faktycznie orzechem, ale rodzajem bulwy rosnącej pod ziemią. Bulwy chufa są małe, mają jasnobrązowy kolor i charakterystyczną, lekko słodką, orzechową nutę smaku. Są bogate w węglowodany, tłuszcze i wiele witamin i minerałów, co sprawia, że są doskonałym pożywieniem dla wielu gatunków ryb, w tym karpi. Zanęta z orzechem tygrysim wydziela intensywny, przyjemny zapach, który skutecznie przyciąga ryby. W sklepie Carp Target oferujemy orzech tygrysi do zanęty w wielu wariantach, z którymi z łatwością możesz zaspokoić swoje wędkarskie potrzeby. Od klasycznych, gotowych mixów ziaren wędkarskich, przez pellet orzech tygrysi, po kulki proteinowe z dodatkiem orzecha tygrysiego.

Zanęta orzech tygrysi – sklep Carp Target

Zanęta na karpia orzech tygrysi została sprawdzona przez wielu wędkarzy, którzy doceniają jej skuteczność i uniwersalność. W naszym sklepie karpiowym znajdziesz szeroką gamę zanęt z orzechem tygrysim, które sprawdzą się niezależnie od pory roku. Możesz wybierać spośród różnych pojemności, dopasowując je do swoich planów: od niewielkich toreb po zapasy na dłuższy czas, z wygodnym wiadrem do przenoszenia.

Orzech tygrysi do zanęty to produkt, który warto mieć w swoim arsenale. Zapoznaj się z pełną ofertą naszych zanęt z orzechem tygrysim na karpia, a także produktów pelletu wędkarskiego oraz kulek proteinowych o sprawdzonych przez nas składach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl