Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na sukces podczas zasiadki i skuteczny połów karpia czy amura, kulki proteinowe 10 kg będą doskonałym wyborem. Kulki proteinowe są jednym z najpopularniejszych i najczęściej używanych rodzajów przynęty i zanęty przy połowie karpi czy amurów. Jakie kulki na karpia będą najwłaściwsze, by zwabić te ryby do łowiska? Nasz internetowy sklep karpiowy poleca skuteczne kulki proteinowe na karpia, produkowane z wyselekcjonowanych, starannie dobranych składników, wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Kulki proteinowe produkowane są w szerokim asortymencie, z bogatym wachlarzem smaków, zapachów, kolorów, kształtów oraz składów.

Kulki proteinowe na karpia - zwiększ swoje szanse na udane połowy

Łowienie na kulki proteinowe stało się obecnie standardem w wędkarstwie karpiowym. Metoda ta jest skuteczna i wykorzystuje naturalną żarłoczność ryb, do których należą właśnie karpie. Pochłaniają one bowiem nie tylko zwykłą zanętę z dna, ale też wszystko, co napotkają wokół siebie, czyli również kulkę i haczyk.

W Carp Target dbamy o to, by kulki proteinowe zanętowe na długo zachowały swoje właściwości, odpowiednią twardość i nie rozpadały się od razu w wodzie oraz stopniowo oddawały aromaty i składniki pokarmowe. Kulki proteinowe 10 kg są zapakowane w nasze piękne firmowe wiadro o wartości 20 PLN, które po zużyciu kulek posłuży Ci jeszcze na wielu wyprawach wędkarskich. Kulki proteinowe powstają z połączenia wielu wysokojakościowych składników, w tym mączki, makuchy konopne, 10 jaj na kg mixu i naturalnych aromatów oraz aminokwasów. Dzięki tak bogatemu składowi karpie chętnie pobierają pokarm i często wracają w łowisko. Karp uznawany jest jednak za sprytną i przebiegłą rybę, wobec czego złapanie go nie jest łatwym zadaniem. Do złowienia karpia, zwłaszcza dużego okazu, oprócz dobrze dobranych kulek proteinowych potrzeba doświadczenia, właściwego sprzętu i przede wszystkim cierpliwości.

Wszystkie składniki używane do tworzenia zarówno kulek proteinowych, jak i innych naszych ziaren wędkarskich, pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców, a zastosowane odmiany zbóż spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Polecamy także pellet wędkarski oraz wybór kulek proteinowych nie tylko 10 kg, ale w różnych rozmiarach i wielkościach opakowania. Nasze kulki zanętowe na karpia świetnie sprawdzą się właściwie na każdym łowisku. Wszystkie produkty Carp Target są 100% naturalne bez zastosowania sztucznych konserwantów, a testujemy je sami na naszym łowisku karpiowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl